Bezpieczny fotelik dla starszaka 15-36 kg

fotelik Bari 15-36kg Dark/Grey
12 stycznia 2022 25 widok(ów)

Bezpieczny fotelik dla starszaka 15-36 kg

Coraz więcej rodziców poszukuje akcesoriów zabezpieczających malucha w trakcie poruszania się osobowym pojazdem mechanicznym. Do tej kategorii zalicza się z pewnością bezpieczny fotelik dla starszaka 15-36 kg, wyposażony w pasy i bardzo wygodne siedzisko.

 

Podróżowanie samochodem osobowym z dzieckiem o wadze od 15 do 36 kg, wymaga jego zabezpieczenia w trakcie jazdy. Do tego celu warto wykorzystać fotelik samochodowy, posiadający wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. To produkt, który jest bezproblemowy w montażu. Duże znaczenie ma fakt, że czynność ta odbywa się bez potrzeby używania specjalistycznych narzędzi. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się fotelik samochodowy 15- 36, dedykowany nieco starszym pociechom. To produkt, który został wykonany bardzo starannie, co podwyższa jego walory wizualne i użytkowe. Zastosowana do jego wyrobu tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości i odporna na przetarcia, odbarwienie czy też rozwarstwienie pod wpływem częstego użytkowania. Każdy fotelik samochodowy z naszego asortymentu ma starannie przemyślaną konstrukcję. Wpływa ona na wygodne podróżowanie dziecka, nawet przez wiele godzin. Stabilne podparcie, które ma nasz fotelik samochodowy 15- 36, chroni górny i dolny odcinek kręgosłupa przed skrzywieniem. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu dziecko może uciąć sobie drzemkę w trakcie jazdy, nie zmieniając dotychczasowej pozycji ciała.

Bezpieczny fotelik dla starszaka 15-36 kg z pasami i podparciem kręgosłupa

Zapoznając się z atrakcyjną cenowo ofertą naszego sklepu internetowego, można znaleźć w niej produkty umożliwiające swobodne i bezpieczne podróżowanie z pociechą, ważącą od 15 do 36 kg. Do tego celu warto wykorzystać fotelik samochodowy Unity ISOFIX. To produkt w kolorze czarnym. Wyróżnia się on kompaktowymi wymiarami. Wyrób ten jest wyposażony w prowadnice pasów, co chroni maluszka w trakcie jazdy, jak również zapobiega przypadkowemu wysunięciu się z fotelika. Ergonomiczne podłokietniki zwiększają komfort podróżowania, nawet przez wiele godzin. Duże znaczenie ma miękki, przyjemny dla skóry pas biodrowy, który nie powoduje dyskomfortu pociechy. Nasz fotelik samochodowy 15-36 można dopasowywać do zmieniającego się wieku i wagi dziecka, dzięki opcji regulowania wysokości zagłówka oraz szerokości osłon bocznych. Pozwala to na poszerzenie produktu o 7 cm i wydłużenie go o 16 cm. Warto zwrócić uwagę także na fotelik samochodowy Bari. To produkt wyróżniający się efektownym połączeniem koloru szarego, czarnego i czerwonego. Ten fotelik 15-36 ma 4 pozycje regulacji pochylenia, a także 10 pozycji regulacji zagłówka. Rekomendowany przez nas, bardzo nowoczesny fotelik dziecięcy jest wyposażony w trzypunktowy pas bezpieczeństwa i wyjmowany uchwyt na kubek. Miękka tapicerka może być poddawana zabiegom czyszczącym, ponieważ można ją zdjąć w dowolnie wybranym momencie. To produkt, który został przeszedł z powodzeniem testy zderzeniowe. To certyfikowany fotelik dziecięcy, zgodny z normą ECE R44/04.

 

Fotelik Unity Isofix 15-36kg BlackFotelik Unity Isofix 15-36kg Black

Bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróżowania samochodem osobowym, zapewni dobrej jakości fotelik dziecięcy. Stanowi on podstawowe zabezpieczenie maluszka, bez względu na czas trwania jazdy.

 

Previous article:
Next article:
Related posts
Copyright © 2021 Nirko.pl