Butelka do karmienia możną dopasować do wieku dziecka

Butelka do karmienia
15 listopada 2021 45 widok(ów)

Butelka do karmienia możną dopasować do wieku dziecka

Przydatna w opiece nad noworodkami butelka do karmienia może być przystosowana do wieku danego maluszka, jak również jego stanu zdrowia. W sprzedaży znajdują się produkty z dodatkowymi akcesoriami, m.in. funkcjonalnym zabezpieczeniem smoczka.

Lekka i wytrzymała butelka do karmienia przyda się, gdy jesteś młodym rodzicem lub też poszukujesz akcesoriów do wyprawki. Produkt ten może posiadać różną pojemność, od 120 do nawet 180 ml. Różnice wynikają także z kształtu smoczka czy materiałów, z których wykonana jest konkretna butelka na początek. W naszym sklepie internetowym dostępne są butelki o mniejszej pojemności, które bez trudu pomieszczą 120 ml napoju. Posiadają one wyprofilowany kształt, co ułatwia trzymanie ich w dłoniach. Każda polecana przez nas butelka do karmienia jest wyposażona w łatwy do zakładania i zdejmowania smoczek, wykonany z nietoksycznych materiałów. Jeśli poszukujesz produktu łatwego do mycia i sterylizacji, to może przydać Ci się polecana przez nas butelka na początek karmienia ze specjalnie zaprojektowanym smoczkiem, odpornym na działanie wysokiej temperatury powietrza i detergentów. Jeśli szukasz wyrobów imitujących kobiecą pierś to rekomendowana przez nas butelka 125 ml Natural marki Avent, w 100% spełni to zadanie. To akcesorium umożliwiające sztuczne karmienie dziecka, szczególnie po ukończeniu przez nie 4-5 miesiąca życia (koniec urlopu macierzyńskiego).

Butelka do karmienia a wersji antykolkowej i z wygodnym zabezpieczeniem smoczka

W przypadku, gdy jesteś młodym rodzicem zajmującym się opieką nad niemowlakiem posiadającym zaburzenia w prawidłowym przyswajanie pokarmu, również możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty naszego sklepu. Proponowana przez nas butelka 150 ml TT antykol marki Tommee Tippee, powstała przy udziale pediatrów i gastrologów dziecięcych. Karmienie butelką wyżej wymienionej marki, łagodzi objawy kolki, co wpływa na lepsze samopoczucie dziecka, a także szybsze przyswajanie przez niego pokarmu. Polecana przez nasz sklep internetowy butelka do karmienia w wersji antykolkowej, jest wyposażona w odpowiednio dobrany smoczek, zapobiegający połykaniu przez dziecko zbyt dużej ilości powietrza, w trakcie przyjmowania pokarmu. Wychowując nieco starsze dziecko z problemami związanymi ze zbyt łapczywym jedzeniem, możesz z kolei wybrać taki wyrób, jak butelka 180 ml Natural Nursing ON 1450 marki BabyOno. To produkt ze specjalnie wyprofilowanym smoczkiem, zapobiegającym refluksowi i innym problemom trawiennym. Dzięki praktycznemu zabezpieczeniu smoczka w postaci szerokiej, łatwej do zakładania i zdejmowania nakładki, wykonanej z transparentnego tworzywa, rekomendowana butelka do karmienia może być zabierana w podróż.

butelka 180ml Natural Nursingbutelka 180ml Natural Nursing

Odpowiednio dobrana butelka na początek karmienia pomaga w lepszym przyswajaniu pokarmu przez dziecko. To produkt, który można dopasować do wieku i stanu zdrowia maluszka.

Previous article:
Next article:
Related posts
Copyright © 2021 Nirko.pl