Gry planszowe to świetna zabawa dla wszystkich

Gry planszowe to świetna zabawa z rebusami
23 listopada 2021 16 widok(ów)

Gry planszowe to świetna zabawa dla wszystkich

Interesujące gry planszowe mogą być wspaniałą rozrywką nie tylko dla pociechy w wieku szkolnym, ale także dla jego nieco starszego rodzeństwa i rodziców. To świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Jeśli zastanawiasz się, jak urozmaicić swojemu dziecku czas wolny, możesz podarować mu gry planszowe, dopasowane do jego kategorii wiekowej bądź też indywidualnych zainteresowań. Każda ozdobiona kolorową grafiką gra planszowa może stać się doskonałym zamiennikiem popularnych obecnie gier komputerowych czy PlayStation. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się produkty zaliczane do grupy gier planszowych, dzięki którym dziecko może rozwijać umiejętność liczenia w pamięci, znajomość tabliczki mnożenia czy też definiowania poszczególnych pojęć. Alternatywą znanej na całym świecie gry Scrabble jest proponowana przez nas gra Szarada, w której mogą uczestniczyć 4 osoby jednocześnie. To logiczna gra słowna, polegająca na układaniu wyrazów na planszy za pomocą kamieni z nadrukowanymi literami. Głównym celem tej gry planszowej jest zdobycie jak największej liczby punktów. Na każdym kamieniu znajduje się punktacja dotycząca danej litery. Zadaniem uczestników jest ułożenie z siedmiu kamieni słów, składających się z minimum 2 liter. Estetycznie wydana plansza ze 100 kamieniami i opisem do gry, zapewni rozrywkę całej rodzinie.

Gry planszowe dla dzieci i młodzieży

Sposobem na kreatywną zabawę, w której możesz uczestniczyć wraz ze swoim dzieckiem, jest gra planszowa Rebusy, przeznaczona dla pociech w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. W przeciwieństwie do szarady, w grze tej ilość uczestników jest nieograniczona - minimum 3 osoby. To gra planszowa, która wyzwala w dziecku ducha rywalizacji. Podział na zespoły rozgrywające potyczki wpływa na refleks i poczucie jedności ze swoją drużyną. Osoby biorące udział w zabawie szkicują obrazki, mające pomóc swojej drużynie w odgadnięciu wylosowanego hasła. Ta gra planszowa przypomina tradycyjne kalambury. Jeśli poszukujesz gier planszowych rozwijających umiejętności językowe u najmłodszych, to możesz zainteresować się także proponowanym przez nas produktem, którym jest Językomania. To gra logiczna, która w przeciwieństwie do przedstawionych powyżej, rebusów wspomaga naukę czytania i pisania po angielsku. Zadaniem każdego uczestnika gry jest rozwiązywanie zadań w postaci układania wyrazów po angielsku z wylosowanych sylab.

Wykorzystanie gier planszowych do codziennych zabawy może pozytywnie wpłynąć na rozwój intelektualny każdej pociechy. To zabawy logiczne, w których można kształtować umiejętności językowe czy matematyczne.

Previous article:
Next article:
Related posts
Copyright © 2021 Nirko.pl