Klocki magnetyczne dla dzieci to zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych

GEOMAG Klocki magnetyczne Glitter
27 maja 2022 17 widok(ów)

Klocki magnetyczne dla dzieci to zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych

Wiele osób zastanawia się, czym są klocki magnetyczne dla dzieci. Odpowiedź jest bardzo prosta- to nic innego, jak klocki z magnesami, dzięki, którym można tworzyć przestrzenne budowle.

Klocki to zabawka ponadczasowa. Na rynku zabawkarskim dostępny jest ich ogromny wybór. Różnią się one między sobą kolorem, kształtem, ale także materiałem, z którego zostały wykonane. Popularne są klocki plastikowe, drewniane, magnetyczne czy piankowe. Klocki magnetyczne dla dzieci to od niedawna numer jeden wśród produktów tego typu. Dzieci bawiące się tymi klockami nie tylko miło spędzają czas, ale również rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię. Specjaliści uważają, że klocki magnetyczne dla dzieci maja wpływ na logiczne myślenie, koncentrację, a także ćwiczą zdolności manualne. Klocki te łączone są w zestawy. Składają się one z niewielkich patyczków z magnesami i metalowych kulek. Patyczki można łączyć, gdy znajdzie się pomiędzy nimi kulka lub gdy dotknie się je ich przeciwnymi biegunami. Producenci oferują wiele wariantów tego rodzaju klocków, między innymi płaskie figury geometryczne, sześciany, bloki magnetyczne, z których można stworzyć na przykład figury zwierząt czy różnego typu pojazdy. Klocki magnetyczne dla dzieci należy układać według dołączonej instrukcji lub zgodnie z własnym upodobaniem. W naszym asortymencie sklepowym dostępne są klocki magnetyczne w różnych kolorach i z naniesioną na nie grafiką ze znanych i lubianych przez dzieci bajek.

Klocki magnetyczne dla dzieci GEOMAG

W asortymencie naszego sklepu dostępne są klocki magnetyczne GEOMAG. Zestawy te stworzone zostały z myślą, zarówno o małych, jak i o większych dzieciach. Obecnie magnesy stosowane są nawet w klockach dla niemowląt. Atrakcyjną propozycją dla najmłodszych mogą być klocki magnetyczne Geomag Magicube, składające się z 8 elementów. Posiadają one żywe kolory i mocną konstrukcję. Z ich pomocą można zbudować niezliczone ilości budowli. Produkt ten jest w 100% wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Inną propozycja mogą być klocki magnetyczne z postaciami z bajek, takimi jak: świnka Peppa czy pieski z Psiego Patrolu. Dla starszych dzieci przeznaczone są mniejsze klocki, w zestawach bardziej rozbudowanych, które pozwalają pociechom na tworzenie wielu niepowtarzalnych konstrukcji. Warte uwagi są klocki magnetyczne dla dzieci GEOMAG, powyżej 5 roku życia. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego, pochodzącego z recyklingu, dlatego są one przyjazne dla środowiska naturalnego. Zestaw zawiera 35 elementów, dzięki którym można wykonać nieograniczoną liczbę konstrukcji .

GEOMAG Klocki konstrukcyjne magnetyczne Pro-LGEOMAG Klocki konstrukcyjne magnetyczne Pro-L

Klocki magnetyczne dla dzieci to doskonały wybór. Produkt ten ma bardzo pozytywny wpływ na rozwój dzieci w różnym wieku.

Previous article:
Next article:
Related posts
Copyright © 2021 Nirko.pl