Laktator ręczny czy elektroniczny? Podpowiadamy jaki model wybrać?

Laktator elektryczny czy ręczny
30 grudnia 2021 81 widok(ów)

Laktator ręczny czy elektroniczny? Podpowiadamy jaki model wybrać?

Kobiety spodziewającej się dziecka często poszukują informacji na temat laktator ręczny czy elektroniczny. Podpowiadamy jaki model wybrać? Dopasowane do potrzeb urządzenie, idealnie spełni wymagania młodej matki.

Już w trakcie ciąży, kobieta spodziewająca się dziecka, powinna zastanowić się nad sposobem jego karmienia. Przeprowadzone badania dowodzą, że coraz więcej kobiet decyduje się na naturalny sposób karmienia swoich nowonarodzonych dzieci. Z uwagi na powyższe, kobiety te będą potrzebować dodatkowych akcesoriów, umożliwiających sprawny odprowadzenie mleka z piersi. Do tego celu można wykorzystać laktator. W sprzedaży dostępne są różne wersje tego typu urządzenia. Wybór konkretnego modelu powinien być uwarunkowany indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami. Można zdecydować się, zarówno na laktator ręczny, jak i wybrać nowoczesne urządzenie, którym jest laktator elektroniczny. Każdy wyżej wymieniony sprzęt posiada wady i zalety. Laktator ręczny służy do odciągania mleka z piersi matki. Imituje on naturalny sposób pobierania pokarmu przez pociechę. To produkt, który wymaga manualnej obsługi. Przydaje się on także w trakcie okazjonalnych problemów laktacyjnych, do jakich zalicza się infekcja, podrażnione brodawki czy też zbyt duża ilość pokarmu. Laktator ręczny z naszego sklepu internetowego jest dostępny w różnym zakresie cenowym.

Wiele kobiet przygotowujących się na narodziny swojego dziecka zastanawia się, jaki laktator wybrać, aby móc szybko pozbyć się zalegającego w piersiach pokarmu, bez potrzeby używania do tego celu siły fizycznej. Produktem, który może zainteresować wiele młodych matek jest laktator elektryczny. To sprzęt, który w przeciwieństwie do urządzeń obsługiwanych manualnie, nie wymaga ingerencji w jego prawidłowe działanie. Nowoczesny laktator elektryczny jest skonstruowany w taki sposób, aby bardzo szybko, skutecznie i dokładnie odciągnął pokarm bez najmniejszego wysiłku To rozwiązanie dla młodych mam, które planują szybki powrót do obowiązków zawodowych, jak również potrzebują urządzenia, umożliwiającego błyskawiczne pozbycie się zalegającego w piersiach pokarmu. Sprzęt ten posiada dwa tryby - wolne i głębokie ssanie mleka. Z kolei 3 - stopniowy zakres regulacji siły ssania, umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. Laktator elektryczny jest urządzeniem, które może być połączone z adapterem. To akcesorium dołączone do zestawu, dzięki któremu odciągany pokarm, może bezpośrednio trafić do butelek bądź też wąsko otworowych pojemników na pokarm. Tego typu funkcja wyróżnia laktator zasilany elektronicznie od urządzenia obsługiwanego manualnie.

Laktator elektryczny Easy Star Laktator elektryczny Easy Star

Odpowiednio dobrany laktator służy do skutecznego odciągania zalegającego w piersiach pokarmu. W sprzedaży znajduje się sprzęt wymagający manualnej obsługi, jak i ten w wersji zautomatyzowanej. Oba wyżej wymienione urządzenia posiadają, zarówno wady, jak i zalety.

Previous article:
Next article:
Related posts
Copyright © 2021 Nirko.pl