Nauka czytania poprzez zabawę

Tablica magnetyczna Wielkie litery
13 października 2021 13 widok(ów)

Nauka czytania poprzez zabawę

Nauka czytania poprzez zabawę to jedno z działań czekających na dziecko rozpoczynające szkolną przygodę. Poznawanie literek i składanie z nich sylab, to pierwszy krok na drodze do płynnego czytania oraz pisania.

Na rynku dostępne są różnego rodzaju artykuły szkolne, ułatwiające dziecku wyzwanie, jakim jest opanowanie umiejętności czytania. Dostosowane do wieku dziecka, kolorowe i przyciągające uwagę pomoce naukowe, stanowią doskonałe wsparcie w rozwoju intelektualnym dziecka. Nauka poprzez zabawę to świetne rozwiązanie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Z pozoru proste i przyjemne zabawy mogą być świetnym treningiem intelektualnym, ułatwiającym przy tym zapamiętywanie. Nauka czytania stanie się przyjemnością, jeśli w tym procesie wykorzystane będą przyjazne dla dziecka pomoce naukowe. Świetną propozycją jest Tablica magnetyczna Wielkie litery. W zestawie znajduje się duża, dwustronna tablica magnetyczną oraz zestaw 48 kolorowych, dużych literek. Za pomocą zestawu dziecko może próbować składać samodzielnie lub pod okiem rodziców pierwsze słowa, oswajając się zarazem z wyglądem i kształtem poszczególnych liter. To bardzo dobre rozwiązanie w początkowym etapie nauki czytania i pisania. Poręczna tablica, wyposażona w stojak sprawdzi się, zarówno w dziecięcym pokoju, jak również jako wciągająca zabawa podczas dalekiej podróży.

Nauka czytania poprzez zabawę- pomoce naukowe do nauki czytania i pisania

Kolorowe, przyciągające uwagę pomoce naukowe to sprzymierzeniec każdego rodzica, uczącego dziecko sztuki czytania. Wciągające, interesujące dla dziecka zabawy, łączące w sobie funkcje edukacyjne i rozrywkowe, pozwalają w prosty sposób wpoić dziecku podstawową wiedzę, bez przymuszania do nauki. Literki magnetyczne na lodówkę producenta Alexander, to duży, stuelementowy, kolorowy zestaw. Nauka czytania przy wykorzystaniu tego rozbudowanego, barwnego zestawu to prawdziwa przyjemność dla dziecka. Literki magnetyczne z powodzeniem mogą być wykorzystywane w kuchni, gdzie malec może bawić się samodzielnie, pod okiem mamy, dając jej jednocześnie czas na przygotowanie posiłku. Dzięki nowoczesnym kredowo-magnetycznym farbom do ścian, literki magnetyczne mogą także na stałe zagościć w pokoju dziecięcym, stanowiąc nie tylko doskonałe źródło rozrywki i nauki, ale również ozdabiając ścianę.

Literki magnetyczne na lodówkęLiterki magnetyczne na lodówkę

Przemyślane, rozbudzające ciekawość i kreatywność dziecka pomoce naukowe są znacznym wsparciem w procesie rozwoju i nauki czytania. Dzięki kolorowej, przyjaznej formie, literki magnetyczne wciągają dziecko do zabawy.

Previous article:
Next article:
Related posts
Copyright © 2021 Nirko.pl