Konkurs

Zasady konkursu

Serdecznie zapraszamy dzieci w każdym wieku i oczywiście dorosłych (rodziców, dziadków ;) do udziału w konkursie na pracę plastyczną / pomysł- przedstawiającą maskotkę dla naszego eSklepu Nirko.pl ;)

Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, rodzice, dziadkowie - wszyscy, który chcą się podjąć tego wyzwania ;)

Aby wziąć udział w konkursie zaprojektuj i nazwij maskotkę promującą nasz eSklep Nirko.pl. Prace można nadsyłać drogą mailową na adres sklep@nirko.pl formatach JPG lub PDF lub pocztą tradycyjną paczka/list polecony z dopiskiem „Konkurs na maskotkę”.

Każda praca musi być opatrzona imieniem, nazwiskiem, wiekiem uczestnika oraz mailem i numerem telefonu do kontaktu.

Prace można zgłaszać do 30.04.2022 r. Do 10 dni roboczych od zakończenia Konkursu, komisja konkursowa zapozna się z przesłanymi propozycjami i dokona wyboru najlepszego jej zdaniem pomysłu. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo/telefonicznie.

Nagroda to bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 250 PLN !

Aby wziąć udział w konkursie zaprojektuj i nazwij maskotkę promującą nasz eSklep Nirko.pl. Prace można nadsyłać drogą mailową na adres sklep@nirko.pl formatach JPG lub PDF lub pocztą tradycyjną paczka/list polecony z dopiskiem „Konkurs”.

Każda praca musi być opatrzona imieniem, nazwiskiem, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu do kontaktu.

Nagroda

Nagroda to bon na zakupy w naszym sklepie o wartości 250 PLN !

Szczegółowe informacje są zawarte w regulaminie.

Zwyciężczynią konkursu została p.Daria C.

GRATULUJEMY!!!

 

Regulamin konkursu >>

Copyright © 2021 Nirko.pl