Złote Nirkeny

Załóż konto w naszym sklepie i odbierz 100 nirkenów!    -    kliknij tutaj i przejdź do formularza rejestracyjnego

Nasz program lojalnościowy ZARABIAJ ZŁOTE NIRKENY umożliwia Ci, jako zarejestrowanemu użytkownikowi sklepu, zbieranie nirkenów za zakupy w naszym sklepie. Zgromadzonymi nirkenami możesz opłacić dowolne zamówienie. Dodatkowo, za zarejestrowanie się w naszym sklepie, na Twoje konto wpłynie na start 100 nirkenów!

Nirkeny zarabiasz przy każdym zakupie, są one naliczane od wartości Twoich zrealizowanych w sklepie zamówień. Warunkiem naliczenia nirkenów na Twoim koncie jest zarejestrowanie się w naszym sklepie oraz każdorazowo zalogowanie się przed finalizacją zamówienia na swoje konto klienta.
W naszym sklepie nirkeny naliczane są w stosunku: 1 NIRKEN za każde pełne 10,00 złotych wydane w zamówieniu (za koszty dostawy nirkeny nie są naliczane).
W każdym momencie możesz zapłacić za dowolne produkty zgromadzonymi nirkenami.

Przy płaceniu nirkenami obowiązuje stosunek: 20 nirkenów za 1 złoty w wartości zamówienia.

W momencie składania przez Ciebie zamówienia, system sprawdza stan Twojego konta- ilość posiadanych nirkenów. Jeśli posiadasz wystarczającą liczbę nirkenów w formularzu finalizacji zamówienia na liście dostępnych form płatności pojawi się opcja „Nirkeny”. Zgromadzonymi nirkenami Klient może opłacić maksymalnie 99% kolejnego zamówienia, pozostałą różnicę należy uregulować innym dostępnym w Sklepie sposobem płatności. Dla przykładu, jeżeli wartość Twojego zamówienia wynosi 100 zł, to 99zł możesz uregulować przy użyciu zgromadzonych nirkenów. Pozostałą wartość w wysokości 1zł należy uregulować za pomocą przelewu, karty płatniczej lub w inny dostępny sposób.

Po zrealizowaniu zamówienia nirkeny zostaną odjęte z Twojego konta. W przypadku anulowania zamówienia zarezerwowane Nirkeny powracają na Twoje konto.

Copyright © 2021 Nirko.pl