O firmie

Nirko.pl to jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z kompleksową i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy rozwoju i potrzeb dziecka od narodzin do wieku nastoletniego.

Ogromny wybór asortymentu oraz miła i fachowa (profesjonalna) obsługa zagwarantują Państwu pełne zadowolenie z dokonanych zakupów. Naszym wielkim atutem jest duża dostępność towarów takich jak: akcesoria dla rodziców i dzieci, wózki, foteliki samochodowe, łóżeczka, meble dziecięce i wiele innych.

Nasz sklep z artykułami dziecięcymi oferuje najlepszej jakości wyroby znanych i cenionych firm. Polecany przez nas, bardzo zróżnicowany asortyment, umożliwia kompletne wyposażenie pokoju zajmowanego przez pociechę w różnym wieku. Proponujemy artykuły dla dzieci wykonane wyłącznie z atestowanych i certyfikowanych materiałów, dzięki czemu są one bezpieczne w używaniu, trwałe i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych. To produkty dziecięce, które mogą posłużyć kilku pokoleniom pociech w danej rodzinie.

Stworzone przez nas kolekcje, które obejmują markowe produkty dla dzieci to także wyroby licencjonowane. Posiadamy szeroką ofertę wyrobów z wizerunkami najpopularniejszych postaci z bajek, komiksów i filmów animowanych. W naszym asortymencie znajdują się, zarówno elementy wyposażenia pokojów zajmowanych przez pociechy, jak i zabawki czy produkty przeznaczone do codziennej opieki nad dzieckiem. Na bieżąco aktualizujemy posiadany przez nas asortyment, dzięki czemu w tworzonych przez nas kolekcjach znajdują się wyłącznie nowoczesne artykuły dla dzieci, które z pewnością zainteresują wielu rodziców.

Dlaczego Nirko.pl?

Tylko Oryginalne Produkty

  • Sprawdzeni dostawcy
  • 14 dni na zwrot zamówienia
  • Darmowa dostawa
  • Ponad 20 lat doświadczenia
Dążymy do tego by stać się liderem na rynku produktów dla dzieci. Dlatego Nirko.pl działa w sposób oparty na odpowiedzialności i szacunku dla drugiego człowieka. Dotyczy to zarówno naszych pracowników, jak i partnerów biznesowych. Te działania przyświecają również naszym inicjatywom wolontariackim, które wspieramy jako corporate social responsibility czyli firma odpowiedzialna społecznie.
 

20 lat doświadczenia w pracy z dziećmi oraz stymulowaniu ich rozwoju

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty są nowe, posiadają oryginalne opakowania i gwarancje
  • u Nas zawsze otrzymasz dokument sprzedaży (Faktura VAT)
  • Dajemy Ci 14 dni na zwrot towaru bez konieczności podawania przyczyny
  • Sprzedawane produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i podlegają gwarancji producenta na rynku polskim!
  • Staramy się aby wysyłka została zrealizowana w ciągu 24h!
  • Duży wybór prostych, szybkich i bezpiecznych płatności online
  • Darmowa wysyłka

Jesteśmy dla Ciebie

W razie pytań dotyczących realizacji zamówienia bądź oferowanych przez nas towarów możesz skorzystać z podanego poniżej numeru kontaktowego, adresu email bądź formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt.

Copyright © 2021 Nirko.pl