Wózki spacerowe

Kupuj wg
Filtry
Cena
Zobacz jako

Elementy 1 do 15 43 całkowita

Filtry
  • Popularność
  • Nazwa produktu
  • Cena
Popularność
15
  • 12
  • 15
  • 24
  • 36
  • 72
  • 100
  • Wszystko
na stronę

Nowoczesne wózki spacerowe umożliwiają bezproblemowe wychodzenie na zewnątrz z pociechą, która potrafi już samodzielnie siedzieć. Produkty te są dopasowane do zmieniającej się wagi i wzrostu danej pociechy. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można spacerówki najlepszych marek w Polsce i Europie. To akcesoria dla dzieci, dzięki którym można właściwie zabezpieczyć pociechę. Pojazdy te są wyposażone w wygodny mechanizm składania rączki. Dzięki temu element ten nie przeszkadza w trakcie składania wybranego modelu wózka do bagażnika samochodowego. Rekomendowany przez nas wózek spacerówka znanej i cenionej marki, może posiadać podwójne, samoustawne przednie koła z możliwością ich łatwej blokady, ustawionej w dowolnie wybranym momencie.

Wózki spacerowe z dodatkowymi funkcjami

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje spacerówki z dwoma tackami, dzięki którym dziecko może bawić się ulubionymi przedmiotami. Dwustronna tapicerka tych pojazdów wpływa na komfort ich użytkowania. To produkty wyposażone w funkcjonalny, pojemny kosz na zakupy. Może on posłużyć także do przechowywania różnego typu drobiazgów, zabieranych na dłuższy spacer. Każdy oferowany przez nas wózek spacerówka jest wyposażony w trójstopniową regulację kąta oparcia. Wpływa to na bezpieczeństwo, a także wysoki komfort jazdy dziecka, od ukończenia przez nie 6 miesiąca życia. Proponowany przez nas pojazd, bez trudu zniesie maksymalne obciążenie wynoszące aż 15 kg. Oznacza to, że nadaje się on dla niemowlaków, które nie ukończyły jeszcze 4 roku życia. Funkcjonalna osłona przeciwdeszczowa, a także zabezpieczenie na nogi, dostarczane w komplecie sprawia, że każda rekomendowana przez nas spacerówka może poruszać się w różnych warunkach atmosferycznych.

Nowoczesny wózek spacerówka z amortyzowanymi kołami

Nowoczesny wózek spacerówka, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, posiada budkę z funkcjonalnie zamykanym okienkiem, kieszenią i dodatkowym, regulowanym daszkiem. Umożliwia to ustawienie wyżej wymienionych elementów, względem indywidualnych preferencji oraz oczekiwań danego rodzica. Szybka zmiana wysokości podnóżka, pozwala na dopasowanie tego elementu do wieku i wagi dziecka. Proponowany przez nas pojazd jest wyposażony w bezpieczny hamulec, stanowiący skuteczną blokadę obu tylnych kół jednocześnie, co zapobiega niekontrolowanemu poruszaniu się wybranego modelu wózka na stromym bądź też śliskim podłożu. Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy z spacerówki mają amortyzowane koła. Dołączona do zestawu osłona przeciwdeszczowa może być poddana zabiegom czyszczącym w postaci przemywania jej powierzchni przy pomocy wilgotnej ściereczki z dodatkiem łagodnych detergentów.

Copyright © 2021 Nirko.pl